phone +90 216 594 50 05

Megalight

Megalight

Megalight özellikle kavşaklarda, yol ayrımlarında ve ana arterlerde reklam verenler tarafından estetik görüntüsü, markaya geleneksel tabelalar dışında verdiği zengin duruşu, homojen aydınlatması sayesinde reklamın gece de net görüntülenmesini sağlaması özellikleriyle tercih sebebidir.

Tanıtım, reklam veya duyuruların geniş kitlelere iletilmesinin en etkin yollarından biri de Megalight kullanımıdır. Hareketli ya da sabit posterli olarak dizayn edilebilen bu ürünler bulunduğu ortama en uygun formda hazırlanabiliyor. Led ışıklı, floresan ışıklı, tek taraflı, çift taraflı, ayaklı veya duvar tipi olarak dizayn edilebilir.

Ayak boyu ortalama 2500 mm olduğundan uzak mesafelerden de görülebilir. Ayrıca Megalight her türlü hava koşuluna dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Profesyonel bir metot ile üretilmesi ve konumlandırılması gereken bu tabela çeşitleri projelendirilir. Ardından projeye uygun ankraj hazırlanır.

Afiş değiştiricili Megalight tabelalarda tüm poster gösterim zamanları ve bekleme süreleri programlanabilir durumdadır. Açma, kapama ve belirlenen posterde durdurma imkanı vardır.

Taşıyıcı ayak şehir konseptine uygun olması açısından metal alüminyum ekstrüsyon kaplama ile imal edilir.

Megalight tabelalar hem dış hem de iç mekanda kullanılabilir. Fuar, sergi, otel gibi mekanlarda daha çok kullanım alanı olarak duvar tipi Megalight bulunmaktadır. Megalight reklam panosu taşıyıcı çelik iskelet, posterin kolay değişimi için amortisörlü kapaklar ve 4+4 lamine camdan oluşmaktadır. Megalight tabelalar uluslararası ölçülerde olan 3200 x 2200 mm ölçüsünde statik hesaplardan yapılarak imal edilmiş bir üründür.

Proje bazında uygun derinlik ve genişlikte temel kazılarak yine projeye uygun beton türü kullanılarak tabelanın 90 derece dik duracağı şekilde konumlandırılması yapılır. Bu esnada su terazisi gibi en hassas terazi kullanılarak diklik açısı belirlenir. Çok geniş alanlarda dahi kullanıma uygun olan bu ürünler ile tanıtım, duyuru ya da reklamlar modern ve etkin bir şekilde yapılabilir.

Proje bazında uygun derinlik ve genişlikte temel kazılarak yine projeye uygun beton türü kullanılarak tabelanın 90 derece dik duracağı şekilde konumlandırılması yapılır. Bu esnada su terazisi gibi en hassas terazi kullanılarak diklik açısı belirlenir. Çok geniş alanlarda dahi kullanıma uygun olan ürünler ile tanıtım, duyuru ya da reklamlar modern ve etkin bir şekilde yapılır.

Megalight dış mekan (Outdoor) görsel iletişim, tanıtım, reklam, duyuru gibi içeriklerinizi hem yakın mesafeden hem de uzak mesafeden hedef kitlenize iletebilmenizi sağlayan bir üründür.

Sabit Posterli Megalight, Hareketli Posterli Megalight, LED Ekranlı Megalight gibi seçenekleri vardır. Alt kırılımda ise ayaklı, duvar tipi, tek taraflı, çift taraflı, led ışıklı, floresan ışıklı gibi çeşitlendirilebilir.

Megalight gerek duvar tipi gerek ayaklı olsun konum itibarı ile yüksekte olacağından görülmesine engel teşkil edecek bir durum oluşmaz. 24 saat boyunca vereceğiniz mesajı tam ve eksiksiz bir biçimde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Megalight projelerinde montajın tamamen profesyonel bir ekip tarafından yapılması şarttır. Her türlü coğrafi koşulun, hava şartlarının, sıcaklık, nem, rüzgar, zemin yapısı vb tüm dış etkenler göz önüne alınarak hesap yapılması gereklidir. Tüm bunlar göz önüne alınıp gerekli hesaplar yapıldıktan sonra Megalight eğer ayaklı ise projeye uygun ankraj hazırlanır, kullanılacak beton belirlenir, kazılacak temel alanının genişlik ve derinliği hesaplandıktan sonra enerji ve kullanılacaksa data hattı projeleri çizilip ilk aşama tamamlanır.

Megalight montajının ikinci aşamasında ankraj yerine oturtulup beton döküldükten sonra kuruma için hava koşullarının durumuna göre 1 ya da 2 gün beklenir. Megalight ayağı ankrajın üzerine oturtulmadan önce bu işe uygun malzemeler ile hassas bir denge olması için su terazi ile dengelenir.

Megalight ayağının her açıdan zemine kesinlikle 90 derece ile dik olması sağlanır. Aksi halde yük dengesi bozularak Megalight’ın sağlıklı çalışmasını ve dayanıklılığını etkileyebilir.

+ devamını oku - daha az göster
Hareketli Posterli Megalight
Hareketli Posterli Megalight
Ürünleri İncele
Sabit Posterli Megalight
Sabit Posterli Megalight
Ürünleri İncele
LED Ekran Megalight
LED Ekran Megalight
Ürünleri İncele