phone +90 216 594 50 05

LED Ekran Megalight

Led Ekran Megalight

Dijital ekranlar hayatımızın her alanında olduğu gibi açıkhava reklamlarında da hayatımıza girdi. Sabit posterli ve hareketli posterli sistemlerden sonra reklamın hızlı yüklenmesi, dijital ekran özelliğinde görüntünün net ve canlı olması, Led dijital ekranlı olarak imal edilen Led Megalight sistemleri ortaya çıktı.

Sistem Dizayn Reklamcılık olarak ihtiyacınız, kullanılacak bölge ve kullanım amacı göz önünde bulundurarak bütçenize göre Led modül ve konfigürasyon özelliklerinde öneri sunuyoruz.

2mm den 12mm ye kadar piksel çözünürlüğü olan geniş yelpazesi, marka ve konfigürasyona göre önereceğimiz özelliklerde sadece ihtiyacınıza uygun özellikte ürün imal ediyoruz. Dijital ekranlar yine ihtiyacınıza göre göre veri yükleme tipi olarak kullanımınıza verilir.

Hem duvar tipi hem de ayaklı olarak hazırlanabilen Led Ekran Megalight modelleri duyuru, tanıtım ya da reklam yapmanın en şık yoludur. Günün her saatinde görünebilir olması ile dikkat çeken bu tasarımlar posterli reklam tabelalarından daha fazla seçenek sunuyor. Led ekranı ile hedef kitlenin 24 saat boyunca hazırlanan reklam ya da duyuruyu görmesi mümkün oluyor.

Sıcak, soğuk, rüzgâr, kar, dolu ya da yağmurdan etkilenmeyen Led Ekran Megalight her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Geniş alanlarda, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde ve ana arterlerde kullanıma uygun olan tabelalar yüksek parlaklık seviyesine sahiptir. Bu sayede gün ışığının fazla olduğu saatlerde de son derece net bir görüntü sunar.

Led teknolojisi kullanılarak üretilen bu tabelalarda elektrik kullanımı minimum seviyede olduğundan enerji tasarrufu bakımından da beklentileri karşılar. Ayrıca led ekrana uzaktan ya da yakından müdahale etmek de mümkün olabiliyor. İstenen herhangi bir formattaki görüntüyü yansıtabilme özelliğine sahip olan tabelalar, çok sayıda panelden oluştuğu için istenen boyutlarda dizayn edilebiliyor olmasıyla da dikkat çeker.

Led Megalight veya Led Ekran ürünlerimiz posterli sistemden farklı olarak boyut seçenekleri çok daha fazla geniştir. Fotoğraflarınızı görsel olarak yayınlayabilir, videolarınızı oynatabilirsiniz. Birden fazla mesajı hedef kitlenize en çarpıcı biçimde ve günün 24 saati boyunca iletebilirsiniz. Reklam, duyuru, bilgilendirme vb. mesajları istediğiniz sayı ve süre ile gösterebilirsiniz. Yüksek parlaklık seviyesi ile gündüz direk güneş ışığı altında bile net görüntü alabilirsiniz. Led Megalight veya Led Ekran dış mekan teknoloji ile üretildiğinden açıkhava koşullarından etkilenmez. İster uzaktan ister Led Ekranın yanından içeriğe istediğiniz şekilde müdahale edebilirsiniz. İçerdiği Led teknolojisi sayesinde elektrik sarfiyatı minimumdur.  Birden çok panelin bir araya gelmesinden oluşur. Bu yüzden boyutlandırma neredeyse sınırsızdır. Kullanılan donanıma göre istenilen her formattaki görüntüyü ekrana yansıtabilir.   

Led Megalight veya Led Ekran, bileşen olarak bakıldığında Led paneller, güç kaynakları, sender kart, receiver kart, PC hardware gibi birçok bileşenden oluşan bir konfigrasyondur. Bu nedenle Led Ekran almadan önce bu konuda size gerçekten teknik anlamda bilgi verebilen konusunda uzman ve köklü bir kuruluş ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Bu tarz elektronik ürünlerde önemli olan satış sonrası alacağınız hizmet ve teknik destektir. Bugün piyasada farklı parçalardan oluşmuş gibi görünen, ekranında ölü pixelleri bulunan, ekranının bir kısmı daha parlak ve renkli iken diğer kısımları cansız ve mat duran Led Megalight veya Led Ekranlar görülmektedir; bu tarz ürünlerin sebebi kullanılan malzemenin kalitesiz oluşu ve satış sonrası hizmetlerinin yetersiz olması ya da hiç olmamasıdır. Bizler size özel olarak üretilen Led Megalight ve/veya Led Ekranların her bir parçasını size ürünle yedek olarak teslim ederiz ya da depomuzda yine size özel bir alanda stoklu olarak tutarız, böylelikle yaşanabilecek her türlü teknik problemin önüne önceden geçebiliriz.

+ devamını oku - daha az göster
Ayaklı LED Ekran Megalight
Ayaklı LED Ekran Megalight
Ürünü İncele
Duvar Tipi Led Ekran Megalight
Duvar Tipi Led Ekran Megalight
Ürünü İncele