phone +90 216 594 50 05

Sabit Posterli Megalight

Sabit Posterli Megalight

Megalight estetik ve alüminyum ekstrüsyon kalıpla üretildiği için hatasız dış görünüme sahiptir. Megalight’ ı klasik tabelalardan ayıran en önemli özellik estetik duruşudur.

Tek taraflı ya da çift taraflı olarak hazırlanabilen, reklam tanıtım ya da duyuruların etkin bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyan sabit posterli Megalight en sık tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Led ya da floresan ışıklı olarak da dizayn edilebilen bu tabelalar belirli standartları aşmamak kaydıyla her ölçüde hazırlanabiliyor olmasıyla da dikkat çekiyor.

4+4 Lamine cam kullanılarak hazırlanan tabelalar güvenli bir kulanım sunuyor. Ayrıca her türlü ava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip olan sabit posterli Megalight elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor. Böylece korozyona karşı da direnç gösterebiliyor. Ana arterlerde, trafiğin yoğun olduğu alanlarda ve geniş alanlarda tanıtım, reklam ve duyuru yapmanın kolay yolu bu tabela çeşitleri oluyor.

Kasanın rengi istenen her tonda üretilebiliyor. Uzak mesafelerden de görünebilen bu tabelalar firma girişlerinde de kullanıma uygun bir forma sahip olması ile ön plana çıkıyor. Bir proje dahilinde hazırlanan tabelalar zemine uygun yöntemle temel kazılması ve uygun beton türünün kullanılması ile 90 derecelik açıyla dik duracak şekilde sabitleniyor.

Megalight Baskısı; Sabit Megalight tabelalarda, Vinil ve kağıt olurken afiş değiştiricili Megalight tabelalarda sadece Fibermark kağıt kullanılmaktadır.

Sabit Megalight ürünlerimizde de 4+4 lamine cam kullanmaktayız. Koruyucu cam hem yağmur, kar, rüzgar gibi açıkhava ’da maruz kalınacak hava olayı etkilerini tamamen absorbe eder. Opsiyonel olarak ayaklı ve ayaksız seçeneği mevcuttur. Ayak yüksekliği standartta 2500 mm dir. Bazen uygulama yapılacak yerin özelliğine göre ayak 6 metreye kadar talep edilmektedir. 6 m ayak için mukavemet açısından genişliği de 1200 mm’ ye kadar artırıyoruz.

Yine opsiyonel olarak aydınlatmada LED ve floresan seçenekleri mevcuttur ama standart üretimimizde floresan aydınlatma mevcuttur.

Sergilediği reklam posteri her yüzde 1 adettir.

Tek taraflı / çift taraflı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur.

Estetik duruşu, ışıklı – ışıksız alternatifleri, belirli standartların içinde kalarak farklı ölçülerde olabilmesi, içinde yer alan reklam posterinin periyodik olarak değişebilmesi, belirli standartların içinde kalarak farklı ölçülerde olabilmesi ve tek taraflı-çift taraflı, floresan ya da led aydınlatmalı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur. Kullanılan temperli cam hem güvenlikli hem de estetik görünüm sağlar.

Hem yaya hem araç trafiğinin en işlek noktalarında, özellikle ana arterlerde geniş sergileme alanıyla REKLAM POSTERİNİZİN anında algılanmasını sağlar.
Alüminyum konstrüksiyon, 4+4 lamine camlar, kullanılan ayakta yüksekliği, kalınlığı ve şeklinde alternatif seçimler yapabilme şansı, dış mekana uygun elektrostatik toz boya ve kasada talebe göre renk alternatifleri.

+ devamını oku - daha az göster
Ayaklı Sabit Posterli Megalight
Ayaklı Sabit Posterli Megalight
Ürünü İncele
Duvar Tipi Sabit Posterli Megalight
Duvar Tipi Sabit Posterli Megalight
Ürünü İncele