phone +90 216 594 50 05

Hareketli Tabela Motorları

Hareketli Tabela Motorları

Hareketli tabelalar tek taraflı ya da çift taraflı olarak hazırlanabiliyor. Çift taraflı olanlarda her iki yüzünde 3’er adet poster kullanımı mümkün olabiliyor. Posterlerin dönüşümlü olarak gösterilmesi için de özel olarak dizayn edilen hareketli tabela motorları kullanılıyor. Posterlerin düzgün bir şekilde sarılabilmesi için arka arkaya eklenmiş olması gerekiyor.

Her bir yüzde 3 posterin gösterilmesi için hareketli tabela motorları kullanmaktayız. 2004 yılından beri distribütörlüğünü yaptığımız Scrolling Sistemler 2 yıl garantilidir. Programlayıcı kumanda ile her bir reklam yüzündeki posterlerin gösterim süresi, sistemin açma – kapama zamanlaması (timing), kalibrasyon ayarları yapılmaktadır. Raket tabelalarda 602-2, Megalight ve hareketli Billboardlarda 756 model motorlar kullanılmaktadır. Hareketli poster sistemleri güneş panelleriyle değil elektrik ile çalışmaktadır.

Şehir elektriği kullanılarak çalıştırılan bu motorlar için 220 v elektrik yeterli olabiliyor. Minimum elektrik kullanımı 24 saat boyunca posterlerin dönüşümlü olarak gösterilmesini sağlıyor. Bu motor mekanizmaları 2 yıl garanti kapsamı altına bulunuyor.

Gelişen teknoloji ile yeniden tasarlanan motorlar bir önceki modellere nazaran çok daha sessiz bir şekilde çalışıyor olması ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda poster dönüşünü daha net sağladığı için çok daha muntazam bir poster görünümü sunabiliyor. Motor takımları satışa sunulmadan önce 3 gün boyunca test odalarında deneniyor. Sorunsuz bir kullanım imkânı eşliğinde satışa sunuluyor. Motorlar güneş panelleri ile çalışmamaktadır.

Senkronizasyon Sistemi

Özellikle hareketli Billboard tabelalarda 4 ünitenin yan yana bağlanması sonucu  (4’lü bağlama) veya duvarda yan yana hizalanan yerleşimlerde posterlerin senkronize hareketle aynı anda gösterimi istendiğinde kullandığımız sistemdir. Wifi veya kablolu olarak sistemi panoların bulunduğu yere entegre ederiz.

Hareketli poster mekanizmaları 1,5m2 den 12m2 net poster alanına kadar afiş döndürebilmektedir. Sistemlerimiz hızlı ve kolay poster değiştirme yapmak için idealdir. Örneğin 7m2 bir Megalight panoya (320 x 220 cm) 3 posterin uygulaması yarım saat sürmektedir.

 Hareketli Poster Motorlarının Garanti Şartları

Ürünlerin elektronik kısımlarının garantili 2 yıl olabilmesi için poster değişimlerinin eğitim verildiği şekilde yapılması gerekmektedir. Herhangi bir arıza durumunda müdahalenin Sistem Dizayn Reklamcılık tarafından yapılması gerekmektedir. Arıza için gerekli ekip sorun tarafımıza mail ile bildirildikten sonra 3 iş günü içinde müdahaleye gelir, incelemeyi yapar ve sorunu yazılı mail ile bildirilir.

Arızanın kullanımdan kaynaklanmayan olmadığı durumlarda Sistem Dizayn Reklamcılık garanti kapsamında gerekli müdahaleyi ücretsiz yapar. Sorun eğer elektronik aksama 3.kişilerin yanlış müdahalesinden kaynaklanıyorsa Sistem Dizayn Reklamcılık arızanın giderilmesi için gerekli parçaları tespit eder, onarır ve müşteriye fatura eder.

Raket Tabela, Megalight ve Hareketli Billboard Tabelaların her bir yüzünde 3 adet poster kullanımı mümkündür. Posterlerin 3 adet gösterimi için bu tip ürünlerde motor mekanizmaları kullanılır. Motor mekanizması poster kağıdını döndürür ve arka arkaya takılan 3 poster mekanizmada döner. Çift yüzlü kullanımlarda 3+3 poster görüntülenebilir.

Motor mekanizmaları 220 v şehir elektriği ile çalışır, güneş panelleri ile çalışmamaktadır. Mekanizmalar 1 yıl garantilidir. 

Yeni nesil motor ekipmanlarımız daha sessiz ve daha net poster dönüşü sağlar. Her bir takım satıştan önce 3 gün test odalarında denemeye tabi tutulur.

Herhangi bir parça arızası garanti süresinden sonra bile olsa yedek parça her zaman stoklarımızdan temin edilebilir.

Atölyemiz dışında takılacak motor ekipmanlarının montaj işlemi için bizden fiyat alabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
CLP - Raket Pano İçin Motor Sistemi SCKIT-602-2
CLP - Raket Pano İçin Motor Sistemi SCKIT-602-2
Ürünleri İncele
Megalight, Billboard İçin Motor Sistemi SCKIT-756
Megalight, Billboard İçin Motor Sistemi SCKIT-756
Ürünleri İncele