phone +90 216 594 50 05

LED DMX Bina Giydirme, LED Mesh & LED Aydınlatma

Binalarınızın, plazalarınızın veya mekanlarınızın cephelerini tek renk ve/veya RGB led modüller ile istenilen topolojik animasyonla, senkronizasyonlu veya tek başına renkli aydınlatmalarla dekore edebilirsiniz. Çeşitli ışık hareketleri, renk ve yazılarla istenilen animasyonlar istenilen renklerle uygulanır.

Led modüllerde en önemli şey ürünün garanti süresi, servis desteği ve özellikle açıkhavada yer alan projelerde dış hava şartlarına karşı dirençli olmasıdır. Projede kullanılacak metredeki led sayısı, ledlerin kelvin değeri, pixel sayısı, kontrol cihazı, trafo, kablo, profil, pano özellikleri, data hattının proje özelliklerine göre döşenmesi, projenin dış mekan ve/ veya iç mekanda kullanılacak olup olmaması, ledlerin kılıflı olup olmaması projeye göre farklılık gösterir. Led modüller yine metrede 5 veya 4 adet olabilir. Her birinde yazılıma ait kod sıralama entegresi bulunduğundan dolayı her bir led modülü dmx mantığında arzu edilen ışık animasyonlarını yaptırabilirsiniz. Baştan belirlenen bir senaryo dahilinde 3 ya da 5 dakikalık animasyonlar yapılır. Eğer istenirse bilgisayarla kumanda etmeden belirli periyotlarda animasyonu değiştirmek için ek yazılım yazılabilir. Hava şartlarından etkilenmemesi için kontrol cihazları ve trafoları kapalı bir pleksi kutu içine yerleştirebilir. DMX sinyal artırıcıları ile data aktarımında sorun yaşanmaz.

Led süsleme, bina led aydınlatma ve bina led giydirme projelerine göre değişik kontrol üniteleri ve farklı yazılımlar kullanılmaktadır. Bu kontrol ünitelerinde bulunan SD kart yardımıyla istenilen animasyonlar seçilerek topoloji oluşturulabilir veya renk animasyonunu görebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Led Mesh Ekranlar ve Led Pixel Mesh Ürünler
Led Mesh Ekranlar ve Led Pixel Mesh Ürünler
Ürünleri İncele
LED DMX Bina Giydirme ve Süsleme
LED DMX Bina Giydirme ve Süsleme
Ürünleri İncele
Wallwasher Aydınlatma
Wallwasher Aydınlatma
Ürünleri İncele