phone +90 216 594 50 05

Billboard Tabela

Billboardlar şehrin dokusu içinde en sık gördüğümüz dış mekan ürünlerinden birisidir.  Sabit veya hareketli seçilebileceği gibi ayaklı, ayaksız veya duvar tipi olarak ta seçilebilir. Sabit Billboardlarda da, Hareketli Billboardlarda da tek yüz veya istenilirse çift yüz kullanılmaktadır.

Sabit Billboard çelik konstrüksiyon, çekme kalıp alüminyum ve 8 mm egzotik ağaç su kontrasından imal edilmektedir. Baskı materyali olarak isterseniz blueback kağıt isterseniz vinil kullanılabilir. Sabit Billboard istenirse içten ışıklı, 4+4 lamine camlı kapalı kasa olarak, istenirse açık kasa üstten ışıklandırma şeklinde yapılabilir.

Hareketli Billboardlarda ise motorlu sistem kullanıldığından kapaklı ve 4+4 lamine baskı malzemesi Fibermark’tır. Bu malzeme ışık geçirgenliği sayesinde içten ışıklandırmalı olan hareketli Billboardlarda ışığın homojen bir şekilde dağılmasını sağlayarak dikkat çekici bir şekilde görselin görünmesini sağlar.

Billboardlar bütünlük sağlamak adına tekli, 2’li 3’lü ve 4’lü bağlanabilir. Böylelikle yaya ve araç geçişinin yoğun olduğu yerlerde verilen mesajda devamlılık sağlar ve önemli ölçüde dikkat çeker.

1) HAREKETLİ BILLBOARD TABELA

  • Ayaklı Hareketli - Afiş Değiştirici Billboard
  • Duvar Tipi Hareketli - Afiş Değiştirici Billboard

 

2) SABİT BILLBOARD TABELA

  • Ayaklı Sabit Afişli Billboard
  • Eko Ayaklı Sabit Afişli Billboard
  • Duvar Tipi Sabit Billboard
  • Billboard XL
+ devamını oku - daha az göster
Hareketli Billboard Tabela
Hareketli Billboard Tabela
Ürünleri İncele
Sabit Billboard Tabela
Sabit Billboard Tabela
Ürünleri İncele