phone +90 216 594 50 05

Pleksi Stand

Pleksi Stand

Pleksi (Akrilik) malzeme ile imal edilen, marka ve reklam kampanyalarında ürünlerin tüketici tarafından tercih edilmesini sağlayan Pleksi Standlar malzeme yapısı ve estetik görüntüsüyle ürüne kaliteli bir kimlik kazandırır. Pleksi Standlar markaların rakiplerinden raflarda, reyonlarda, tezgah üzerlerinde, POP (Point-Of-Purchase) ve Satış Noktalarında hem estetik hem de renkli kullanımı sayesinde ciddi anlamda seçilmesini sağlar.

Malzeme olarak ham tabakanın lazerde kesilmesiyle ve özel yapıştırıcısı ile parçaların birleşiminden oluşan pleksi standlar çok fazla renk alternatifi olması, simli tercih edilebilmesi, mat ya da parlak olması ve standın mukavemetine göre tercih edilebilen kalınlıklarının alternatifli olması sebebiyle markalar tarafından tercih edilir.

Özellikle estetik ve marka değerlerinin yüksek oluşu, daha çok Premium satış noktalarında bulunması sebebiyle Pleksi Stand yani Pleksi Display kozmetik, ilaç, FMCG, kırtasiye gibi sektörlerde çok fazla öne çıkar.

Pleksi Stand ve Pleksi Ürünler aydınlatmanın en iyi sonuç alındığı ve ışık geçirgenliğinin olması sebebiyle ışıklı olarakta kullanılır. Özellikle Pleksi Kutu Harfler, Pleksi Tabelalar, Pleksi Standlarda aydınlatma ile maksimum etki sağlanmaktadır.

İster pleksi boy standlarında ister masaüstü pleksi standlarda sergileyeceğiniz ürün çeşidine ve adetine göre farklı üretimler farklı sayılarda imal edilebilir çünkü pleksi standlar enjeksiyon veya vakum standlar gibi kalıp maliyeti gerektirmez.

2004 yılından beri Pleksi (Akrilik) stand ve ürünlerde istenilen ölçülerde üretim, renk kartelasından seçim yaparak yekpare parçadan veya demonte olarak imal edilen farklı üretim seçenekleriyle dayanıklılık garantisi ve lojistik desteği sağlıyoruz. Hem masaüstü pleksi standlarda hem de boy pleksi standlarda en uygun maliyetlerle en hızlı üretim süreci hizmetlerini veriyoruz.

+ devamını oku - daha az göster
Boy Standı - Ayaklı Pleksi Stand
Boy Standı - Ayaklı Pleksi Stand
Ürünleri İncele
Masaüstü Pleksi Stand
Masaüstü Pleksi Stand
Ürünleri İncele
Pleksi Ürünler
Pleksi Ürünler
Ürünleri İncele