phone +90 216 594 50 05

Totem Tabela

Totem Tabela özellikle şehirlerarası yollarda bulunan, çok uzak mesafelerden de rahatlıkla görünen reklam alanı geniş olan ve ayak direk boyu da yüksek olan tabelalardır. Kompozit, Alüminyum, Çelik Sac, Profil, Vinil Totem Tabela imalatında kullanılan malzemeleridir.

Totem tabelalar istenilen ölçü, uygulama yapılacak zemin gibi fiziksel özelliklere göre ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ve çift ayaklı olarak imal edilebilirler.

Genel olarak kullanım yerleri alışveriş merkezleri, fabrikalar ve otoyol kenarlarıdır.

Kaset ve ayak olmak üzere iki parçadan oluşan totem tabela çeşitleri yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde daha kolay fark edilmesi, çok uzak mesafelerden de görünebilmesi ve aynı zamanda uzun ömürlü olması ile tercih edilen bir tabela türüdür. Sistem Dizayn Reklam olarak highrise, kompozit oyma ışıklı kutu harfli, germe, vinil germe üzeri harf kesimli, tower blok formunda dizayn edilen totem tabela çeşitlerinde keşif, betonlama, montaj ve satış sonrası servis olarak 360 derece bir hizmet sunmaktayız.

Totem tabela tasarımlarımızı tamamen beklentileriniz ve talepleriniz doğrultusunda hazırlayabiliyoruz. Işıklı ya da ışıksız olarak dizayn edebildiğimiz ürünler tek ayaklı ya da çift ayaklı seçenekleri de sunuyor, ayak direk yüksekliğini totem tabelanın bulunacağı noktaya göre imal ediyoruz. Totem tabelanın bulunacağı zeminine uygun şekilde etüd edip varolan zemine göre beton atılıp, ankrajlarının hazırlıyoruz. Kompozit, çelik sac, profil, alüminyum ve vinil gibi farklı malzemeler Totem Tabelalarda kullanılabiliyor. Toplamda 3 ana bölümden oluşan totem tabelalarda reklam panosu, taşıyıcı direk ve ankraj/temel/beton bölümleri mevcuttur.

Tüm ürünlerde CE ve TSE belgeli malzemeleri kullanarak imalatı gerçekleştiriyoruz. Metal aksam çift kat anti pas elektrostatik toz boya ile renklendirip, öncelikle tasarım olarak masaüstünde bir totem tabela dizaynı hazırladıktan ve onay aldıktan sonra imalata başlarız bu sebeple hata oranı sıfırdır.

Her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen tabela çeşitleri ilgili yönetmeliklere uygun formda hazırlanır. Ürettiğimiz tüm totem tabelalar garantimiz kapsamındadır.

Totem Tabela özellikle şehirlerarası yollarda bulunan, çok uzak mesafelerden de rahatlıkla görünen reklam alanı geniş olan ve ayak direk boyu da yüksek olan tabelalardır. Kompozit, Alüminyum, Çelik Saç, Profil, Vinil Totem Tabela imalatında kullanılan malzemeleridir.

Totem tabelalar istenilen ölçü, uygulama yapılacak zemin gibi fiziksel özelliklere göre ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ve çift ayaklı olarak imal edilebilirler.

Genel olarak kullanım yerleri alışveriş merkezleri, fabrikalar ve otoyol kenarlarıdır.

+ devamını oku - daha az göster