phone +90 216 594 50 05

Hareketli Posterli Megalight

Hareketli Posterli Megalight (Afiş Değiştiricili Megalight Pano)

Hareketli Megalight reklam panoları tek bir reklam ünitesinde ön yüzde 3 posteri arka yüzde de 3 posterin görüntülenmesine olanak sağlar.

Her bir yüzünde 3 farklı poster olmak üzere toplamda 6 farklı görselin geniş kitlelere ulaştırılması için kullanılan bu ürünler en etkin tanıtım ve reklam çalışmalarından biri olarak kabul edilir. Görsellerin değişim periyodu dakika ya da saniye bazında ayarlanabiliyor.

Ayrıca Hareketli Posterli Megalight ışıklı, ışıksız, tek taraflı ya da çift taraflı olarak hazırlanabilir. Aydınlatmasında ise led ışıklar ya da floresan lambalar kullanılabiliyor. İstendiğinde sabit olarak da üretilebilen bu tabelalar geniş alanlar için en uygun tabela çeşitlerinden biri olmasıyla ön plana çıkıyor.

Poster ebadı uluslararası normlarda 7m2 yani 3200 x 2200 mm net poster alanı olarak üretilir. Bu ölçünün 9m2 üretiminin poster olanı 3450 x 2450 mm dir. Hareketli Megalight reklam panosu olarak bugüne kadar imal ettiğimiz en büyük poster alan ölçüsü olarak 4760x2530 mm dir. Bu ölçüde kasa olarak 6000x2800 mm 17m2 olmaktadır. Reklam afişleri, dönüş esnasında esnemeyecek ve posterin döndürülmesi sırasında sorun çıkarmayacak şekilde ekstrüsyon alüminyum kalıptan yapılmıştır ve rollerlara (alüminyum tüpe) bağlanmıştır.

Megalight panonun ayak sisteminde alüminyum kapaklar kullanılmıştır. Taşıyıcı ayak sistemi, statik hesaplar yapılmış, zemin üzerine kolayca ankrajların yerleştirip monte edilen bir sistemdir. Programlayıcı kumanda ve kontrol sistemi ile çalışır. Elektrik ve elektronik aksan, Avrupa normları ile belirlenmiş standartlarda imal edilmiş ve sertifikalı ürünler kullanılmıştır.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan tabelalar alüminyum konstrüksiyon sayesinde uzun yıllar mevcudiyetini koruyabiliyor. Farklı renklerde elektrostatik toz boya kullanılarak boyanabilen bu ürünler estetik bir görünüm sunmasıyla da sıklıkla tercih ediliyor.

Hareketli (Afiş Değiştiricili) Megalight ürünlerimizde de 4+4 lamine camlar kullanmaktayız. Koruyucu cam hem yağmur, kar, rüzgâr gibi açıkhava’ da maruz kalınacak haça olayı etkilerini tamamen absorbe eder. Opsiyonel olarak ayaklı ve ayaksız seçeneği mevcuttur. Ayak yüksekliği standartta 2500 mm dir. Bazen uygulama yapılacak yerin özelliğine göre ayak 6 metreye kadar talep edilmektedir. 6 m yüksekliğinde ayak için mukavemet açısından genişliği de 1200 mm’ ye kadar arttırıyoruz.

Kasanın rengi standart RAL 9007, çerçevesi ise RAL 7016 dır ama ekstra talep halinde istenen her elektrostatik boya rengine boyanmaktadır.

Elektrik ve elektronik aksam, Avrupa normları ile belirlenmiş standartlarda imal edilir ve CE, TSE sertifikalı ürünler kullanılır.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan Megalight tabelalar alüminyum konstrüksiyon sayesinde uzun yıllar mevcudiyetini koruyabiliyor. Farklı renklerde elektrostatik toz boya kullanılarak boyanabilen bu ürünler estetik bir görünüm sunmasıyla da sıklıkla tercih ediliyor.

Sergilediği reklam posteri adeti her bir yüzde 3 adet yani 3+3 olabilmektedir. Reklam posterinin değişim periyodunu saniye ya da dakika olarak ayarlanması mümkündür.
Tek taraflı-çift taraflı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur.

Estetik duruşu, ışıklı – ışıksız alternatifleri, içinde yer alan reklam posterinin periyodik olarak değişebilmesi, belirli standartların içinde kalarak farklı ölçülerde olabilmesi, içinde yer alan reklam posterinin çoklu olabilmesi ile sabit-hareketli ve tek taraflı - çift taraflı, floresan ya da led aydınlatmalı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur. Kullanılan temperli cam hem güvenlikli hem de estetik görünüm sağlar

Hem yaya hem araç trafiğinin en işlek noktalarında özellikle ana arterlerde geniş sergileme alanıyla REKLAM POSTERİNİZİN anında algılanmasını sağlar. Alüminyum konstrüksiyon, 4+4 lamine camlar, kullanılan ayakta yüksekliği, kalınlığı ve şeklinde alternatif seçimler yapabilme şansı, dış mekana uygun elektrostatik toz boya ve kasada talebe göre renk alternatifleri.

+ devamını oku - daha az göster
Ayaklı Hareketli Posterli Megalight
Ayaklı Hareketli Posterli Megalight
Ürünü İncele
Duvar Tipi Hareketli Posterli Megalight
Duvar Tipi Hareketli Posterli Megalight
Ürünü İncele