phone +90 216 594 50 05

Afiş Değiştiricili Sistemlerin Montaj Aşamaları

Hareketli Megalight / Hareketli Billboard Tabela / CLP Raket Tabela Afiş Poster Özellikleri; Ürettiğimiz Megalight, Billboard Tabela ölçüsüne göre hazırlanan görsel tarafımıza psd veya tiff  formatında gönderilir. Baskı hem hareketli hem de sabit megalight için baskı kağıdı Fibermark’tır.

Megalight / Hareketli Billboard Tabela / CLP Raket Pano için poster değişim sıklığı; Megalight’ın bulunduğu bölgenin sıcaklık, nem, iç mekan ve/veya dış mekan durumuna göre ortalama 1 ile 4 ay arasında değişebilir.

Megalight / Hareketli Billboard Tabela / CLP Raket Pano aylık yıllık bakım servisleri firmamız tarafından verilir. Bu bakımların en önemli avantajı hareketli motorların ömürlerinin daha uzun olmasını sağlamaktır.

Megalight / Hareketli Billboard Tabela / CLP Raket Pano kazı montaj bilgileri;  kurulum yapılacak bölgenin coğrafi özelliklerine uygun  (nem, sıcaklık, rüzgar şiddeti, zemin özellikleri…vb ) şartlar belirlenip gerekli etüd çalışması yapıldıktan sonra temel atılıp betonlama yapılır.

Megalight / Billboard Plus Tabela / CLP Raket Pano Destek Montaj Hizmeti; Kazı, temel ve montaj hizmeti yerine dilerseniz saha süpervizörlük hizmeti de seçebilir bu sayede her türlü teknik ekipman tarafınızdan sağlanır ve “Saha Süpervizörümüz” tarafından sadece montaj yönetilir ve motor kullanım eğitimi verilir. Teknik eğitimi alacak personele “Saha Süpervizörümüz” tarafından gerekli bilgiler de verilecektir.