phone +90 216 594 50 05

Hakkımızda

Sistem Dizayn, hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini ispat etmiş, 20 yıllık tecrübesini ürün, müşteri hizmetleri ve satış sonrası servislerine de Fayda/Maliyet olarak en efektif şekilde yansıtan bir “Endüstriyel Reklam” şirketidir.

Özellikle Led Ekran ve Led Bina Giydirme Kategorilerinde; Stadyum Led Reklam İmalatı, Dev Led Ekranlar, Led Bina Giydirmeleri, AVM ve Havaalanları Bilgi Ekranları, Touchmatic LCD Ekran, Led Ekran, Led Megalight / Led Raket Tabela, Asansör İçi Ekranlar, Videowall, Kayan Yazı İmalat ve Uygulamalarında,

Şehir Mobilyaları kategorisinde (Sabit ve Hareketli Raket Tabela / Raket Pano (CLP), Sabit ve Hareketli Megalight, Klasik Şehir Billboard, Hareketli Billboard, Billboard Plus, Otobüs Durağı, 

Açıkhava Reklam Ürünleri kategorisinde; Mesh Vinil Germe, Parapet Reklamları, Totem Tabela, Pleksi Tabelalar, Bina Cephe Reklamları tecrübelerimizi, müşterilerimize ürün kalitesi, keşif, montaj, satış sonrası servis ve hizmet kalitesi olarak yansıtıyoruz.

Garantilerini verdiğimiz ürünler için 7/24 satış ve servis desteği verebiliyoruz. Yazılımlarımızı sürekli güncelliyoruz.

Türkiye satışlarını yaptığımız Led Modüller ve Hareketli Tabela Motorlarının ürün satış, saha keşfi, montaj, garanti servisleri, yedek parça servisi kapsamındaki hizmetleri veriyoruz.