phone +90 216 594 50 05

Tek Renk LED Bina Giydirme & DMX Kontrollü Yönetim

TEK RENK LED BİNA GİYDİRME

Belirlenecek tek bir renkten oluşan led ışıklandırma ve süslemeleridir. Özellikle alışveriş merkezleri (AVM), siteler, yaşam alanları, konutlar, spor salonu, plaza vb. yapıların cephelerinin tek renk animasyonlu veya sabit olarak giydirilmesidir.

Dış Cephede kullanılan outdoor led modüller ve trafolarla binalarınızın dış cephelerinin daha şık, estetik ve ilgi çekici bir görüntüye kavuşur. Bu tip led giydirme, aydınlatma uygulamaları sadece estetik görünüşü ile değil aynı zamanda yapıldığı mekanın değerini de yükseltmesi nedeniyle de tercih edilmektedir.

Renk olarak her renk seçilebilir ve çok fazla alternatif mevcuttur. Bu tip ürünlerde kullanılacak ürünlerin özelliklerine bütçe alternatifleri mevcuttur. Bütçeyi garanti süresi de direkt etkiler. Led Bina Giydirme Projelerde uygulama yapılacak yerin fiziksel ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak proje geliştirilir.

Satış sonrası teknik servis ürünlerin garanti süreleri esnasında 7/24 teknik servis desteği verir, uzaktan müdahale edilemeyen tüm teknik sorunlarda garanti kapsamında Teknik Ekibimiz uygulama noktasına en hızlı olacak şekilde ulaşır.  Garanti süresinin dolması halinde Teknik Ekibimiz önce uzaktan müdahale eder, uzaktan müdahalenin çözüm olamadığı durumlarda noktaya en hızlı şekilde servis verip çözüm bulur ve kuruma ayrıntılı rapor edilir.

+ devamını oku - daha az göster