phone +90 216 594 50 05

LED DMX Bina Giydirme ve Süsleme

Binalarınızın, plazalarınızın veya mekanlarınızın cephelerini tek renk ve/veya RGB led modüller ile yazılımı yapılan DMX protokolüyle istenilen topolojik animasyonla, senkronizasyonlu veya tek başına renkli aydınlatmalarla dekore edebilirsiniz. Çeşitli ışık hareketleri, renk ve yazılarla istenilen animasyonlar istenilen renklerle uygulanır.

RGB LED BİNA GİYDİRME

üç ana rengin yani (Red, Green, Blue) kırmızı, yeşil ve mavi renklerinin kombinasyonu ile 280 trilyon renk verebilmektedir. Tercih edilecek uygulamaya göre Led DMX RGB Giydirme çeşitli ışık oyunlarını, renk geçişlerini, binlerce animasyonu yapılarınızın cephesinde hareketli bir şekilde oynatabilmenize olanak sağlar. Ayrıca bu sistemde size özel bir animasyonu yazılım mühendislerimiz ile oluşturabilmekteyiz. 


TEK RENK LED BİNA GİYDİRME

Belirlenecek tek bir renkten oluşan led giydirme konut, spor salonu, plaza vb. yapıların cephelerinin tek renk animasyonlu veya sabit olarak giydirilmesi ile estetik ve ilgi çekici bir görüntüye kavuşur. Bu tip led giydirme, aydınlatma uygulamaları sadece estetik görünüşü ile değil aynı zamanda yapıldığı mekanın değerini de yükseltmesi nedeniyle de tercih edilmektedir.


DMX PROTOKOLLÜ GİYDİRME

Led ışıklandırma şekline göre kullanıcılara ledlerin aydınlatmalarını, birbirleriyle senkronizasyonlarını ve animasyonlarını ihtiyaçlarına göre sınırsız kontrolle sağlayan bir aydınlatma kontrol protokolüdür.

Led modüllerde en önemli şey ürünün garanti süresi, servis desteği ve özellikle açıkhavada yer alan projelerde dış hava şartlarına karşı dirençli olmasıdır. Projede kullanılacak metredeki led sayısı, ledlerin kelvin değeri, pixel sayısı, lümen değeri, kontrol cihazı, trafo, kablo, profil, pano özellikleri, data hattının proje özelliklerine göre döşenmesi, projenin dış mekan ve/ veya iç mekanda kullanılacak olup olmaması, ledlerin silikon kılıflı olup olmaması projeye göre farklılık gösterir. Led modüller yine metrede 5 veya 4 adet olabilir. Her birinde yazılıma ait kod sıralama entegresi bulunduğundan dolayı her bir led modülü dmx mantığında arzu edilen ışık animasyonlarını yaptırabilirsiniz. Baştan belirlenen bir senaryo dahilinde 3 ya da 5 dakikalık animasyonlar yapılır. Eğer istenirse bilgisayarla kumanda etmeden belirli periyotlarda animasyonu değiştirmek için ek yazılım yazılabilir. Hava şartlarından etkilenmemesi için kontrol cihazları ve trafoları kapalı bir pleksi kutu içine yerleştirebilir. DMX sinyal artırıcıları ile data aktarımında sorun yaşanmaz.

Led süsleme, bina led aydınlatma ve bina led giydirme projelerine göre değişik kontrol üniteleri ve farklı yazılımlar kullanılmaktadır.

Uzaktan yönetim için Software yardımıyla binlerce efekt ve görsel arasından istediğinizi seçip yayınlarınızı ONLINE yönetebilirsiniz.

Yönetim Sisteminde, diğer alternatif olarak kontrol ünitelerinde bulunan SD kart yardımıyla istenilen animasyonlar seçilerek topoloji oluşturulabilir veya renk animasyonunu görebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
RGB Led Bina Giydirme & DMX Kontrollü Yönetim
RGB Led Bina Giydirme & DMX Kontrollü Yönetim
Ürünü İncele
Tek Renk LED Bina Giydirme & DMX Kontrollü Yönetim
Tek Renk LED Bina Giydirme & DMX Kontrollü Yönetim
Ürünü İncele