phone +90 216 594 50 05

STADYUM VE KAPALI SPOR SALONU RULOPAN  

1-) Stad / Saha Rulopan reklam panoları genellikle 90*500 cm reklam gösterim alanına sahiptir.

2-) Stad / Saha Rulopanları sabit çift hareketli yukarı ve aşağı olmak üzere 36 adet Rulopan pano (üniteden) oluşur. Hava şartlarına karşı Reklam panoların ön ve arkası vinil ile kapatılır.

3-) Standart adet olarak “Stadyum Rulopan” reklam panoları toplamda 36 adet kullanılır. Saha rulopanları her iki kale arkasına 10´arlı gruplar halinde ve çizgiden 400 cm geriye paralel olarak dizilir, diğer kalan 16 adet rulopan pano orta saha çizgisine paralel kurulup birbiri ile irtibatlandırılıp tüm sistemin aynı anda hareket etmesi sağlanır. 

4-) Kapalı Spor Salonu Rulopan Reklam Panoları karşılıklı olarak her 2 potanın sağ ve sol alanlarına gelecek şekilde 3’erli toplam 12 adet olarak ve kapalı spor salonunun durumuna ve/veya talebe göre maratonda 8-12 adet olarak toplam 20-24 adet uygulanabilir.

5-) Hem Saha / Stad Rulopanı hem de Kapalı Spor Salon Rulopanı aynı anda hareket etme özelliğine sahiptir. Rulopan sistemleri çelik konstrüksiyon gövde buna ricit edilmiş çelik yataklama sistemlerinden imal edilir, panoların metal kısmına pas ve çürümeye karşı çift işlemli boya uygulanır. 

6-) Saha / Stad Rulopan sistemimizdeki hareket sağlayan tüm mekanik aksamı her türlü hava şartlarına uygun çalışabilme niteliğine sahiptir.

7-) Sisteme Hareket veren 8 adet Rediktörlü DC motor yukarı ve aşağı sarım olanağı saglayacak nitelikte ve devir ayarlıdır. 

8-) Saha / Stad Rulopan Reklam değişim hızı istenilen süreye ayarlanabilir özelliktedir.

9-) Saha / Stad Rulopan Sisteminin maç esnasında manuel olabilme özelliği sayesinde olabilecek bir aksaklık halinde, reklam veren firmaların mağduriyeti anında önlenebilir olur.

+ devamını oku - daha az göster