phone +90 216 594 50 05

Led Board ve Led Totem Ekran

Led Board ve Led Totem Ekran

Led Megalight veya Led Ekran olarak geçen bu sistemde, posterli sistemden farklı olarak boyut seçenekleri çok daha fazla geniştir. İçinde dönen reklamları, ister resim ister video olarak oynatabilirsiniz. Birden fazla mesajı hedef kitlenize en çarpıcı biçimde ve günün 24 saati boyunca iletebilirsiniz. Reklam, duyuru, bilgilendirme vb. mesajları istediğiniz sayı ve süre ile gösterebilirsiniz. Yüksek parlaklık seviyesi ile gündüz direk güneş ışığı altında bile net görüntü alabilirsiniz. Led Megalight veya Led Ekran dış mekân teknoloji ile üretildiğinden sıcak, soğuk, yağmur, kar, rüzgar vb. hava koşullarından etkilenmez. İster uzaktan ister Led ekranın yanından içeriğe istediğiniz şekilde müdahale edebilirsiniz. İçerdiği led teknolojisi sayesinde elektrik sarfiyatı minimumdur.  Birden çok panelin bir araya gelmesinden oluşur. Bu yüzden boyutlandırma neredeyse sınırsızdır. Kullanılan donanıma göre istenilen her formattaki görüntüyü ekrana yansıtabilir.  

Led Megalight veya Led Ekran, bileşen olarak bakıldığında Led paneller, güç kaynakları, sender kart, receiver kart, PC hardware gibi birçok bileşenden oluşan bir konfigrasyondur. Bu nedenle Led ekran almadan önce bu konuda size gerçekten teknik anlamda bilgi verebilen konusunda uzman ve köklü bir kuruluş ile çalışmayı tercih etmelisiniz. Bu tarz elektronik ürünlerde önemli olan satış sonrası alacağınız hizmet ve teknik destektir. Bugün dışarıda piyasada yamalı gibi görünen, ölü pixelleri bulunan, bazı panelleri çalışmayan, panellerinin bazıları parlak ve renkli iken bazı panelleri cansız ve mat duran Led Megalight veya Led Ekranlara görülmektedir; bu tarz ürünlerin sebebi kullanılan malzemenin kalitesiz oluşu ve satış sonrası hizmetlerinin yetersiz olması ya da hiç olmamasıdır. Bizler size özel olarak üretilen Led Megalight ve/veya Led Ekranların her bir parçasını size ürünle yedek olarak teslim ederiz ya da depomuzda yine size özel bir alanda stoklu olarak tutuyoruz, böylelikle yaşanabilecek her türlü teknik problemin önüne önceden geçebiliyoruz.

AYAKLI LED EKRANLI MEGALIGHT

Özellikle araç ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda zemin üzerine ayak vasıtasıyla tutturulan büyük ölçekli Led ekranlardır. Panel çözünürlüğüne göre kullanılan led modülleri farklı boyutlarda olsa da genellikle 32*16 cm boyutlarında olup bu ölçülerin birleşimi şeklinde sınırsız büyüme potansiyeline sahiptir. Yüksek parlaklık oranı ve dış ortam koşullarına dayanıklılığı sebebiyle açıkhava reklamcılığında tercih edilir. Her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Led panel, adaptör, sender kart, receiver kart vb. birçok bileşenden oluştuğu için bilgi ve tecrübe sahibi güvenilir firmalardan temin edilmesi gerekir. Aksi halde bu tip elektronik ekipmanlarda yaşanacak bir sorun yaptığınız yatırımın tehlikeye girmesine neden olabilir. Sistem Dizayn Reklamcılık olarak 2004 yılından bu yana imal ettiğimiz ve Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız tüm ürünlerin garanti, teknik destek, 7/24 yazılım ve montaj servisini vermekteyiz.

DUVAR TİPİ LED EKRANLI MEGALIGHT

Alışveriş Merkezleri (AVM), Plazalar, mekanlar, binalar, iş merkezleri gibi her türlü yapının cephesine istenilen video ve görselleri, bilgilendirme metinlerini yayınlayabileceğiniz istenilen büyüklükte yapılabilen Duvar Tipi LED Ekranlı Megalight hem yakın hem de uzak noktada olan hedef kitleye kolaylıkla ulaşmanızı ve dikkat çekmenizi sağlar. Duvar tipi LED ekranlar cepheye bir konstrüksiyon yardımı ile uygulanır. Bakım veya teknik servis gereken durumlar için arkadan led ekrana ulaşabilecek bir pencere olmalı ya da içinde çalışılabilecek derinlikte bir yapı ile duvara tutturulmalıdır. Duvar tipi led ekranlara içerik yüklemesi cat5, cat6 gibi data kabloları ile olabileceği gibi USB veya wi-fi ile de olabilir.

+ devamını oku - daha az göster