phone +90 216 594 50 05

İç Mekan Led Ekran (Indoor)

İç Mekan Led Ekran (Indoor)

İç Mekan Led Ekran (indoor) gün ışığı almayan kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

İç mekan (indoor) led ekranlar, ışık şiddetleri düşük, görüntü kaliteleri yüksek olan ekranlardır. Bu sayede iç mekan (indoor) led ekranlardan yakın mesafeden izleseniz dahi net bir görüntü elde edebilirsiniz. Yakın mesafeden net bir görüntü elde etmek için iç mekan (indoor) led ekranınızın yenileme hızı yüksek olmalıdır.

Bir diğer önemli özellik ise piksel aralığıdır. Piksel aralığı düştükçe daha yakından ve net bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu sebeple minimum izleme mesafesine göre piksel aralığınızı belirlemeniz gerekmektedir. Genellikle iç mekan (indoor) led ekranlarda P2, P3, P4, P5, P6, P8 ve P10 piksel aralıklı ekranlar tercih edilmektedir.

Özellikle düz olmayan zeminlerde, alanınıza özel curve (oval) led ekranlar kullanılarak yerinize özel kasa ve istediğiniz görüntü kalitesini elde edebilirsiniz.

Tüm led ekran çeşitlerimiz 2 sene garantili olup ekran kasalarımız 10 yıl garantilidir. İstenildiği taktirde garanti koşullarını uzatmak üzere farklı garanti paketlerimiz bulunmaktadır.

Sizin için en ideal iç mekan (indoor) led ekranı belirlemek için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster