phone +90 216 594 50 05

Gömme Tipi Asansör İçi LCD Ekranlar

Gömme Tipi Asansör İçi Ekran

Tercih edilen boyutlara göre ayna üretilirken aynadaki sırlı kısım LCD ekranın boyutlarına göre boşluk bırakılarak üretilir. Montaj işlemi bittiğinde ekran açık ya da kapalı olması durumunda her zaman ekran görünür oluyor. Her tip ışık ve parlaklık seviyesinde net görüntü sağlar.

Reklam & Tanıtım Video Yayınları ve Bilgilendirme Amacıyla Talep Edilen Asansör İçi Ekranlar Oteller, Siteler, Hastaneler ve Eğitim Kurumları Gibi Asansör Kullanımının Çok Yoğun Olduğu Alanlarda ya da Asansör Dışı Bekleme Alanlarında, Kafe, Bar Duvarlarında, Ayna ve/veya Cama Gömme Olarak Uygulanabilen Endüstriyel Ekranlardır.

En çok tercih edilen 22” ekranlardır. (51,03 x 30,21 x 2,5 ila 3,5 cm)

Asansör İçi LCD Ekranlara veri yüklemesi özellikle UZAKTAN YÖNETİM tercih edilirse, çoklu ekran yönetimlerde tercih edilen İnternet ağı üzerinden Network Yönetim Sistemi ile yapılır. Bilgisayarınıza yükleyeceğimiz yazılım sayesinde tek bilgisayarla kontrol edilebilir. Cat5 ve Cat6 kabloları ile ekranlara data aktarımı yapılabilir.

İkinci sistem WI FI ile bağlantıdır ama WI FI ile bağlantıda kesintiler olması sebebiyle Network Yönetimi düşünen firmalara data kablosunu öneriyoruz.

Üçüncü veri aktarımı şekli USB vasıtası ile asansör içinden her ekrana ayrı ayrı yapılır. Bu üç yöntemde de dışarıdan harici yüklemelere karşı ekranlar bir yazılım ile korunmaktadır.

+ devamını oku - daha az göster