phone +90 216 594 50 05

Esnek Led Ekran (Flexible)

Curve Esnek Led Ekran (Flexible)

Özellikle düz olmayan zeminlerde curve (oval) led ekranlar kullanılmaktadır. Esnek (flexible) led ekranların hem iç hem de dış mekanda kullanılabilecek seçenekleri bulunmaktadır.

Esnek (flexible) led ekranlar, ışık şiddetleri ve görüntü kaliteleri yüksek olan ekranlardır. Bu sayede dış mekanlarda çok uzak mesafeden izleseniz dahi net bir görüntü elde edebilirsiniz. Uzak mesafeden net bir görüntü elde etmek için esnek (flexible) led ekranınızın yenileme hızı yüksek olmalıdır.

Bir diğer önemli özellik ise piksel aralığıdır. Piksel aralığı düştükçe daha yakından ve net bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu sebeple minimum izleme mesafesine göre piksel aralığınızı belirlemeniz gerekmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan esnek (flexible) led ekranlar P2, P3, P4, P5, P6, P8 ve P10 piksel aralıklı ekranlar tercih edilmektedir.

Dış mekan esnek (flexible) led ekranlarda kullanılan tüm komponentlerin (trafo, iç çip, receiver ve sender kart…vb.) parametrelerinin açıkhava şartlarına uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Tüm led ekran çeşitlerimiz 2 sene garantili olup ekran kasalarımız 10 yıl garantilidir. İstenildiği taktirde garanti koşullarını uzatmak üzere farklı garanti paketlerimiz bulunmaktadır.

Sizin için en ideal esnek (flexible) led ekranı belirlemek için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster