phone +90 216 594 50 05

Duvara Monte Asansör İçi LCD Ekran

Klasik asansör içi LCD ekranlar, asansör kabinin üretildiği malzeme üzerine yaklaşık 3-5,5 cm kalınlık oluşturacak şekilde kilitli sistem ile montaj yapılır. Her tip ışık ve parlaklık seviyesinde net görüntü sağlar.

İsteğe göre paslanmaz çerçeve ve temperli camla (güçlendirilmiş güvenli cam) ekrana göre üretilen özel kasa ile montaj imkanı sağlanır.

Reklam & Tanıtım Video Yayınları ve Bilgilendirme Amacıyla Talep Edilen Asansör İçi Ekranlar Oteller, Siteler, Hastaneler ve Eğitim Kurumları Gibi Asansör Kullanımının Çok Yoğun Olduğu Alanlarda ya da Asansör Dışı Bekleme Alanlarında, Kafe, Bar Duvarlarında, Ayna ve/veya Cama Gömme Olarak Uygulanabilen Endüstriyel Ekranlardır.

En çok tercih edilen 22” ekranlardır. (51,03 x 30,21 x 2,5 ila 3,5 cm)

Asansör İçi LCD Ekranlara veri yüklemesi özellikle UZAKTAN YÖNETİM tercih edilirse, çoklu ekran yönetimlerde tercih edilen İnternet ağı üzerinden Network Yönetim Sistemi ile yapılır. Bilgisayarınıza yükleyeceğimiz yazılım sayesinde tek bilgisayarla kontrol edilebilir. Cat5 ve Cat6 kabloları ile ekranlara data aktarımı yapılabilir.

İkinci sistem WI FI ile bağlantıdır ama WI FI ile bağlantıda kesintiler olması sebebiyle Network Yönetimi düşünen firmalara data kablosunu öneriyoruz.

Üçüncü veri aktarımı şekli USB vasıtası ile asansör içinden her ekrana ayrı ayrı yapılır. Bu üç yöntemde de dışarıdan harici yüklemelere karşı ekranlar bir yazılım ile korunmaktadır.

+ devamını oku - daha az göster