phone +90 216 594 50 05

Dokunmatik (Touchmatic) Ekranlar

Dokunmatik (Touchmatic) Ekranlar

1999 yılından bugüne Sistem Dizayn Reklamcılık, siparişe özel üretim konusunda uzmanlaşmış ve geniş ürün portföyü ile önemli firmaların KURUMSAL çözüm ortağı haline gelmiştir. Üretime özel çözümler getirdiğimiz sistemlerimizden bir tanesi de Dokunmatik (Touchmatic) Ekranlardır.

Dokunmatik (Touchmatic) ekranlar özellikle Yönlendirme amaçlı olup genellikle Havaalanları, Alışveriş Merkezleri (Avm), Oteller, Eğitim Sektörü gibi bilgilendirme amaçlı ve yayınların sık sık olduğu kurumlarda tercih edilir.

 Dokunmatik (Touchmatic) ekranlar sunucudan gerekli görseller güncel veri görüntüleme birimlerine aktarır. Bu teknolojide reklamın ya da verilecek bilginin doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaşması sağlanır. Genel kullanım tipleri yönlendirme, yön bildirimi, pazarlama, reklam ve yer bildirimleridir.

Dokunmatik (Touchmatic) ekranlar Uzaktan Yönetim Sistemli olarak, Wifi ve Merkezi Digital signage uygulamaları ile internet erişimi olan bir bilgisayardan görsel yayınlar merkezi olarak güncellenebilir.

Bilgi ekranı çözümlerinde 10” ile 105” arası ekran seçenekleri bulunmaktadır. Bilgilendirme ekranları sayesinde eş zamanlı olarak duyuru ve bilgi paylaşımı sağlanabilir.

+ devamını oku - daha az göster