phone +90 216 594 50 05

Dış Mekan Led Ekran (Outdoor Ekran)

Dış Mekan Led Ekran (Outdoor Ekran)

Dış mekân LED Ekran her türlü hava muhalefetlerinin olabildiği gibi güneş ışığında bile yüksek çözünürlükte görüntü veren led ekrandır. Cadde ve sokaklarda, meydanlar, parklar, havaalanları, konser alanları, özel kurumlar, eğlence mekânları, açıkhava aktivitelerinin olduğu alanlar ve reklam tabelalarında dev dış mekân LED Ekran IP65 – IP66 ve IP67 özelliklerinde açık hava şartlarına uygun malzemelerden üretilir.

Dış mekan (outdoor) led ekran, ışık şiddetleri ve görüntü kaliteleri yüksek olan ekrandır. Bu sayede dış mekan (outdoor) led ekrandan çok uzak mesafeden izleseniz dahi net bir görüntü elde edebilirsiniz. Uzak mesafeden net bir görüntü elde etmek için dış mekan (outdoor) led ekranınızın yenileme hızı yüksek olmalıdır.

Dış mekan (outdoor) led ekranlarda bir diğer önemli özellik ise piksel aralığıdır. Piksel aralığı düştükçe daha yakından ve net bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu sebeple minimum izleme mesafesine göre piksel aralığınızı belirlemeniz gerekmektedir. Genellikle dış mekan (outdoor) led ekranlarda P2, P3, P4, P5, P6, P8 ve P10 piksel aralıklı ekranlar tercih edilmektedir.

Dış mekan (outdoor) led ekranlarda kullanılan tüm komponentlerin (trafo, iç çip, receiver ve sender kart…vb.) parametrelerinin açıkhava şartlarına uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Özellikle düz olmayan zeminlerde curve (oval) led ekranlar kullanılarak da mükemmel bir görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.

Tüm led ekran çeşitlerimiz 2 sene garantili olup ekran kasalarımız 10 yıl garantilidir. İstenildiği taktirde garanti koşullarını uzatmak üzere farklı garanti paketlerimiz bulunmaktadır.

Sizin için en ideal dış mekan (outdoor) led ekranı belirlemek için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster